www.day.kiev.ua

Україна буде звітувати в Раді безпеки ООН про стан справ в Криму

  Напруга, яка днями з’явилась в суспільних відносинах Кримської автономії, є причиною занепокоєння міжнародних без пекових інституцій. Тому в Службі безпеки України вирішили звітуватись перед Радбезом ООН, щодо розвитку ситуації на півострові. Про це 26 лютого повідомила прес-служба СБУ.

  «З сьогоднішнього дня СБУ через МЗС та наше постійне представництво при ООН регулярно інформуватиме офіс Генерального секретаря ООН та держави-гаранти територіальної цілісності і незалежності України, насамперед Росію та США, про розвиток ситуації в Автономній республіці Крим», - заявив голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко.

  Він підкреслив, що для національної безпеки України важливо, що усі країни-члени Ради Безпеки ООН, а це Росія, США, Велика Британія, Франція та Китай, є гарантами територіальної цілісності України. Усі вони підтримують виключно мирний розвиток подій.

  «Гарантії територіальної цілісності та недоторканності України – базовий чинник для вирішення усіх безпекових питань в нашій державі», - сказав Наливайченко.

  Попередній матеріал
  В Росії під час хокейного матчу вболівальники скандували українські гасла
  Наступний матеріал
  Аваков розповів, яким чином Україна позбудеться «Беркуту»
  Теги:
  Loading...