У Запоріжжі процес підрахунку голосів практично заблокований

  У Запоріжжі процес підрахунку голосів практично заблокований. Відповідну заяву зробив сьогодні на прес-конференції кандидат на посаду міського голови Запоріжжя від КПУ, народний депутат Олексій Бабурін,- передає УНІАН.
  "У Запоріжжі паралізована робота практично всіх дільничних виборчих комісій: близько 4:30 виборчкоми прийняли телефонограми з міської виборчої комісії про припинення роботи, внаслідок чого частина голів дільничних виборчих комісій "просто залишила свої робочі місця", - повідомив О.Бабурін.

  На його думку, причина ситуації, що склалася, у тому, що на виборах Запорізького міського голови лідирує кандидат у мери Запоріжжя від ВО "Батьківщина" Олександр СІН, а не його основний конкурент - кандидат від Партії регіонів Володимир Кальцев.

  У зв`язку з ситуацією, що склалася навколо підрахунку голосів, запорізькі комуністи подають скаргу до Окружного адміністративного суду міста на рішення міської виборчої комісії припинити засідання.

  Раніше повідомлялося про призупинення підрахунку голосів у Запоріжжі до 14:00 понеділка.

  Нагадаємо, під час телемарафону "Свобода Вибору" на "5 каналі" були оприлюднені результати екзит-полу, проведеного "Савік Шустер Студією". Згідно з ними, за підсумками виборів міського голови Запоріжжя лідирує Олександр Сін - кандидат від партії "Батьківщина": він набрав 41,3%. Його головний конкурент кандидат від Партії регіонів Володимир Кальцев - 31,5%.
  Попередній матеріал
  Гурвіц має намір оскаржити результати виборів
  Наступний матеріал
  Європарламент може провести засідання за результатами виборів в Україні
  Теги: