У Вишневому позачергово обирають мера [відео]

  У Вишневому на Київщині позачергово обирають мера. Попередній міський голова через три місяці після виборів 2010-го подав у відставку. Нинішнє голосування опозиція називає фарсом і обкаткою технологій для фальсифікацій на парламентських виборах.

  На вибори, як на свято. За три кілометри від Києва у місті Вишневому всюди музика - на всіх виборчих дільницях репертуар однаковий.

  Усередині - буфет.

  Не тільки явку підвищити. Міська влада засумувала за старими порядками.

  Відчуття свята готували заздалегідь. Як результат - за півдня голосування на виборчих дільницях - жодного акта про порушення.

  Порушень на голосуванні члени виборчкомів і не чекають. Поза камерою розповідають - всі фальсифікації сталися ще до виборів. Із охочих 33-х кандидатів у реєстрації відмовили кожному четвертому. Те, що відсіяли майже всіх представників опозиції, - у ТВК називають збігом обставин.

  Через суди один опозиціонер у список кандидатів на посаду мера таки потрапив - але вже без права на спостерігачів та агітацію.

  Місцеві мешканці кажуть - бачили агітацію лише за одного кандидата - ставленика Партії регіонів. Він же чинний виконувач обов`язків мера. Про інших претендентів виборці майже нічого не знають.

  Хоч боротьба за крісло мера столичного міста-супутника тільки почалася, сторони вже готуються до результатів. Влада святкує концертом посеред міста.

  А опозиція збирає у понеділок мітинг протесту.

  Інна Неродик, Ян Доброносов, 5 канал


  Попередній матеріал
  Колишного диктатора Панами Норьєґу екстрадували на батьківщину
  Наступний матеріал
  Понад півсотні активістів антикапіталістичного руху заарештовані у Сан-Франциско
  Теги: