5.ua

У ВРУ сформували робочу групу для вирішення справи Тимошенко (оновлено) [відео]

  Робоча група з підготовки законопроекту про виїзд ув'язнених для лікування за кордон збереться не раніше понеділка. Таку думку озвучив член групи, депутат фракції "Батьківщина" Геннадій Москаль. У самій робочій групі опозиціонери отримали 5 місць. Натомість, регіонали матимуть шість, а решту віддали позафракційному і комуністу.

  Нагадаємо, сьогодні на засіданні Верховна Рада прийняла за основу президентський законопроект про прокуратуру, ухвалила зміни до виборчого законодавства домовилися опрацювати єдиний законопроект щодо лікування ув’язнених за кордоном за схемою Партії регіонів. Кінцевий термін, коли мають розглянути це питання – середа наступного тижня. Такі рішення Рада ухвалила після ранкових консультацій у кабінеті спікера парламенту за участі Пета Кокса, Олександра Квасневського та лідерів фракцій. 

  Арсеній Яценюк, голова фракції "Батьківщина": «В кабінеті спікера був продемонстрований сценарій зриву саміту Україна-ЄС. І ми офіційно заявляємо: на вимогу більше, ніж 150 депутатів України, спікер парламенту зобов`язаний скликати позачергове засідання ВР».

  Олександр Єфремов, голова фракції Партії регіонів: «Ну, сегодня говорять: давайте мы в такой день назначим проведение сессии, что сейчас заявил Яценюк, не имея на руках соответствующих документов – это профанация. Это опять создать шум, видимость работы и ничего не сделать».   

  Попередній матеріал
  Вимушені відпустки держслужбовців США обійдуться уряду у $2 млрд.
  Наступний матеріал
  ЦВК постановило знищити відеозаписи виборів-2012 [відео]
  Теги:
  Loading...