Микола Білокопитов / Віче

У ВР зареєстрований проект постанови про введення надзвичайного стану в східних областях

  У Верховній Раді зареєстрований проект №4639 постанови про введення надзвичайного стану у Донецькій, Луганській та Харківськіх областях.

  Автор проекту - народний депутат Микола Рудьковський. Проект у стані останнього етапа проходження, йдеться на сайти Верховної Ради. 

  Сьогодні, 7 квітня, під час свого звернення до українців в.о. президента України Турчинов та повідомив про заходи, які влада вживає щодо сепаратистів. 

  Нагадаємо, що умовою введення надзвичайного стану в Україні або в окремих її місцевостях є Указ Президента України, який затверджується ВР протягом 2-х днів з моменту звернення Президента України. 

  Також за процедурою необхідно, щоб до введення надзвичайного стану Президент звернувся через ЗМІ або в інший спосіб до груп осіб, організацій, установ, які причетні до дій, що стали поводом для запровадження надзвичайного стану, з вимогою припинити противоправні дії протягом встановленого у зверненні строку і попередженням про можливість введення надзвичайного стану. За умов, що вимагають невідкладних заходів для врятування населення або недопущення загибелі людей, надзвичайний стан може бути введено без попередження. 

  Пропозиції щодо введення надзвичайного стану в Україні або в окремих її місцевостях Президентові України подає Рада національної безпеки і оборони України. В разі необхідності введення надзвичайного стану з підстав, передбачених пунктом 1 частини другої статті 4 цього Закону, пропозиції щодо його введення подає Кабінет Міністрів України. 

  Попередній матеріал
  У КМДА презентували програму святкування Дня Європи цього року
  Наступний матеріал
  Міноборони: в Криму залишається більше 2 тисяч українських вояків
  Теги: