5.ua

У Вінниці представили нового голову ОДА

  Нового голову облдержадміністрації Анатолія Олійника представили у Вінниці.

  До цього він працював головою районної ради Томашпільського району Вінницької області. Окрім представлення нового губернатора депутати облради на позачерговій сесії ухвалили звернення до центральної влади, щоби вона вжила усіх заходів щодо збереження цілісності держави у мирний спосіб. Крім того Вінницькі депутати закликали українців відстоювати незалежність та соборність країни.

  Олексій Порошенко, депутат Вінницької обласної ради: «Наразі в тій ситуації, в якій зараз опинилась Україна, в тій ситуації, яка зараз є в Криму і вона може поширитись на всю територію України зараз вкрай важливо щоб ті рішення, які приймаються були дійсно консолідованими , щоб не було цього розколу і розбрату вже в середині того суспільства, яке хотіло кращого життя, які виходили на майдан».

  Анатолій Олійник, в. о. голови Вінницької ОДА: «Я працював головою райради знаю, що потрібно робити і буквально крок за кроком починаючи із наради, яку буду проводити із районними керівниками , ми будемо вживати заходів щодо стабілізації тієї ситуації яка є».

  Попередній матеріал
  Яценюк хоче переглянути бюджет
  Наступний матеріал
  Радмін Криму може відключити українські канали через пропаганду
  Теги:
  Loading...