5.ua

У ЦВК зареєстровано 1350 кандидатів у нардепи по мажоритарним округам

  Центрвиборчком (ЦВК)  України насвоєму  засіданні в четвер зареєстрував ще 164 кандидата-мажоритарника та списки на позачергові вибори кандидатів від партій "Самопоміч" і "Україна майбутнього".


  Про це повідомили у ЦВК 26 вересня.

  Загалом на цей час комісія зареєструвала 35 кандидатів у мажоритарних округах, висунених партіями, з них 21 - партією "Воля", 11 - "Самопоміч", 2 - Українською народною партією й одного - партією "Зелена планета".

  Також ЦВК зареєструвала 129 кандидатів-самовисуванців у нардепи.

  Крім того, ЦВК зареєструвала кандидатів за списками партій "Самопоміч" і "Україна майбутнього". До першої п'ятірки партії "Самопоміч" увійшов, зокрема, командир добровольчого батальйону "Донбас" Семен Семенченко, список партії "Україна майбутнього" очолив заступник голови Дніпропетровської обласної держадміністрації Святослав Олійник.

  Загалом станом на четвер ЦВК зареєструвала 1350 кандидатів по мажоритарних округах, з них 835 самовисуванців і 515 висунених партіями. У багатомандатному загальнодержавному окрузі зареєстровано 11 партій.

  Як повідомлялося, раніше ЦВК відмовила у реєстрації 21 кандидату від партії "Воля", заявивши про невідповідність поданих ними документів нормам закону України про вибори.
  Попередній матеріал
  Румунський прем’єр з трибуни ООН висловив повну підтримку Україні
  Наступний матеріал
  На Донбасі почала працювати місія спостерігачів ОБСЄ, України і Росії
  Теги:
  Loading...