У ЦВК закликають Верховну Раду призначити перевибори

  Голова проблемного окружкому № 197 Максим Онищенко спростовує силове захоплення працівниками "Беркуту" протоколів і печатки із приміщення ОВК у Первомайську. І стверджує - звернувся по допомогу до міліціянтів через те, що нардепи від опозиції перешкоджали перевезенню виборчої документації до ЦВК.

  Тим часом, Центрвиборчком сьогодні прийняв від Онищенка протоколи із 197-го округу, де змагаються самовисуванець Богдан Губський та опозиціонер Леонід Даценко. За даними привезених документів, в окрузі лідирує саме Губський. Щоби  розібратися із проблемними ОВК, у Центрвиборчкомі закликали Верховну Раду втрутитись у ситуацію і призначити перевибори.

  Жанна Усенко-Чорна, заступник голови ЦВК: "Верховна Рада повинная терміново зібратись і ухвалити відповідне рішення, на зразок рішення, яке було прийняте у 2004 році - прийняти спеціальний закон про порядок проведення виборів вбо повторного голосування в низці спірних округів, де через вину членів окружних виборчих комісій, спецпідрозділу "Беркут", склалась ситуація, за якої ЦВК не може встановити результати волевиявлення".

  Попередній матеріал
  Екзит-пол: за "Свободу" голосували інтелігенти, за УДАР - молодь, за КПУ - пенсіонери
  Наступний матеріал
  Регіонал: ЦВК може самостійно провести перевибори у проблемних округах
  Теги: