У ЦВК не знають про те, що Указ про вибори знову в силі

  У ЦВК про те, що Указ Президента №911 [про оголошення дострокових виборів] знову в силі - ще не знають. Там заявляють - відповідна постанова Центрального окружного адмінсуду до них не надійшла. А тому члени Центрвиборчкому в паніці - і без того готувати ці перегони вкрай складно.
  Іван Кириленко, Лідер фракції БЮТ: "Ми будемо відстоювати до кінця законну можливість вберегти країну від катастрофи. Нам обов`язково треба поновити роботу парламенту. Уряд напрацював близько сорока законодавчих актів, як терміново треба приймати. Якщо відповідні дії відбудуться, то в вівторок у нас пленарний тиждень починається. Якщо ні - тоді все, це зовсім інша історія".

  Андрій Магера, Заступник Голови ЦВК: "Я не хочу говорити про зрив виборів 7 грудня, але разом з тим зазначу, що провести голосування 7 грудня, в такий короткий час дуже складно. Вкрай складно буде виготовити виборчі бюлетені. Це буде досить проблематично. Які будуть прийняті надалі рішення - я не знаю. Можливо, буде перенесено день голосування. Треба чекати рішення Президента з цього приводу".
  Попередній матеріал
  Черговий інцидент з українськими туристами у Франції
  Наступний матеріал
  Поховали Володимира Шубу, прокурора Дніпропетровщини
  Теги:
  Loading...