volynnews.com

У церемонії прощання з Єремеєвим взяли участь кілька тисяч людей

Кілька тисяч людей у Луцьку взяли участь у церемонії прощання з депутатом Верховної Ради Ігорем Єремеєвим.

Відспівування померлого пройшло у верхньому храмі Свято-Троїцького кафедрального собору, а об 11:30 розпочалась цивільна панахида в обласному драмтеатрі, повідомляє BBC Україна. В Луцьк приїхали соратники по групі "Воля народу" у Верховній Раді Володимир Литвин та Андрій Деркач, колишні соратники по "Народній партії", бізнес-партнери та міністр інфраструктури Андрій Пивоварський.

Поховають Ігоря Єремеєва у суботу в його рідному селі Острожець, що в Млинівському районі Рівненської області. Політик та бізнесмен помер 12 серпня в одній із швейцарських клінік, куди його привезли на лікування після падіння з коня 26 липня.

Він народився у 1968 році. Був народним депутатом IV, VII та VIII скликань, обраним в окрузі №23 у Волинській області. У ВР VII скликання став співголовою депутатської групи "Суверенна європейська Україна". У ВР VIII скликання був обраний головою групи "Воля народу". Був співвласником паливно-промислової групи "Континіум", заснованої ним у 1992 році, до якої входять, зокрема, Херсонський нафтопереробний завод чи одна з найбільших в Україні мереж автозаправних станцій WOG.

Єремеєва визнавали одним із найбагатших людей в Україні - у 2015 році журнал "Фокус" оцінив його статки в 95 мільйонів доларів, а журнал Forbes - у 58 мільйонів доларів. В обох рейтингах він виявився однаково на 68-му місці серед найбагатших українців.

Попередній матеріал
Українські розвідники виявили ворожі танки, перефарбовані під українську техніку - Чепурний
Наступний матеріал
Блаттер звинуватив Платіні у залякуванні тюрмою
Теги:
Loading...