5.ua

У РНБО схвалюють нові санкції цивілізованого світу проти Росії

  Секретар Ради національної безпеки та оборони України Андрій Парубій схвально відгукнувся на нові санкції, запроваджені Заходом проти Росії, як спонсора тероризму на території України.


  Про це Парубій написав на своїй сторінці у Faceboоk 30 липня.

  "Дуже важливо, що ми отримали підтримку від США та ЄС у вигляді санкцій супроти надважливих секторів російської економіки саме тоді, коли ми перебуваємо в активному наступі на тероризм, спонсорований і підтримуваний Росією. Ці санкції важливі і як демонстрація всьому світу, що центр управління, фінансування і підтримки бойовиків на Сході знаходиться в Кремлі. Ці санкції - вагомий крок до формування антипутінської коаліції. Ми отримали свідчення того, що Путін програє не тільки в Україні, а й провалюється вся його зовнішньополітична діяльність", - написав Парубій.

  Нагадаємо, міжнародний тиск на керівництво Російської Федерації посилюється.

  Запровадження третього рівня санкцій проти Росії підтверджує і агенція Reuters.  Її джерела серед дипломатів ЄС повідомили: санкції торкнуться нафтової та оборонної галузей, а також високих технологій і виробництва товарів подвійного призначення – тобто таких, що можуть використовуватися у війні.
  Попередній матеріал
  Мінфін виключив з переліку уповноважених банків чотири установи
  Наступний матеріал
  Ізраїльські війська обстріляли школу ООН в Газі
  Теги:
  Loading...