5.ua

У Раді створено слідчу комісію для перевірки стану фінансуваня війська

  Зроблено дуже важливий крок щодо виділення необхідних коштів для фінансування армії - незважаючи на важки дискусії баланс все ж було знайдено, водночас також створено слідчу комісію для контролю за використанням фінансових ресурсів.

  Про це на своїй сторінці у Facebook 1 серпня повідомив народний депутат (фракція УДАР) Павло Розенко.

  Зокрема,він повідомив, що було підтримано ідею про неприпустимість відправлення у неоплачувані відпустки працівників бюджетної сфери (вчителів, лікарів, науковцівта ін.) та щодо відновлення індексацій пенсій у 2014 році.

  "З іншого боку виділено понад 9 млрд.грн. на підтримку збройних сил та усіх, хто бере участь в АТО. Але ми маємо числені факти нецільового і неефективного використання цих коштів. І це нас дуже турбує. Вся країна "скидається" на потреби армії, а хлопці на передовій не мають навіть елементарних речей, вже не кажучи про сучасні засоби захисту чи сучасної зброї", - написав Розенко.

  "Саме тому, питання контролю за використанням коштів є сьогодні питанням номер 1 у цій справі.
  Кошти мають доходити до наших славних вояків, а не осідати в кишенях чиновників та генералів Міноборони", - додав нардеп, також повідомивши про створення у парламенті відповідної слідчої комісії Верховної Ради.

  "Сподіваємось на її ефективну роботу і активність в процесах забезпечення наших збройних сил усім необхідним", - додав Розенко.

  Попередній матеріал
  Донецьк обстрілюють з самого ранку - снаряд потрапив у маршрутку з людьми
  Наступний матеріал
  ЄС закликає увесь світ вводити санкції проти Путіна
  Теги:
  Loading...