У президентській адміністрації заперечують розпад коаліції та швидкі дострокові вибори Ради

  Заступник голови Адміністрації Президента Андрій Сенченко заявив про те, що якщо розпадеться коаліція то не буде прийнято надважливих законопроектів. Про це він заявив у кулуарах Верховної Ради, інформує .


  "Можна зараз погарячитись, розпустити парламент -  тоді не буде ані змін до Конституції, не буде нових повноважень в місцевих органів влади, не буде фінансової децентралізації принаймні рік. Тому це дискусійне питання треба обговорювати в залі засідань. Ми маємо разом  прийняти виважене рішення", – розказав він.

  Сенченко назвав цю інформацію плітками. Заступник голови АП переконаний, що у парламенті є кілька важливих завдань, які потребують негайного вирішення.

  "Перше завдання – це децентралізація влади, ми маємо виконати цю вимогу Майдану. Потрібна децентралізація фінансових ресурсів, на противагу тому, до чого довела країну команда Януковича- Азарова: вони сконцентрували 80% фінансових ресурсів тут  в  одному кулаку, а ми кажемо , що 70% фінансів повинні залишатися в місцевих радах. Для цього необхідно внести зміни в Бюджетний кодекс. Також необхідні зміни в Конституції для того, щоб надати місцевим органом влади право формувати виконкоми. Це завдання парламенту. Нам треба зрозуміти чи ми це вирішуємо зараз чи відкладаємо на потім", – сказав він.

  Крім того, за його словами треба провести місцеві вибори.

  "Наразі є необхідність перезавантаження органів місцевої влади, яка була сформована в результаті тотальної фальсифікації виборів, як на сході так і на заході. Для того, щоб це зробити треба змінити закон "Про місцеві вибори" і призначити місце вибори, вибори мера і депутатів вже з новими повноваження», – додав Сенченко.
  Попередній матеріал
  Росія, Білорусь і Казахстан підписали договір про створення Євразійського економічного союзу
  Наступний матеріал
  Окупаційна влада Криму наклала штрафи на кримських татар - Джемілєв