5.ua

У Порошенка розповіли, що буде з путінським "гуманітарним конвоєм"

  В Адміністрації президента розглядають три варіанти подій у зв'язку з наближенням "гуманітарного конвою" РФ до кордонів України.


  Про це на брифінгу 13 серпня розповів прес-секретар президента Святослав Цеголко.

  "Перший сценарій: (збройне - Ред.) вторгнення на територію України під приводом доставки гуманітарного вантажу. Другий: провокації з вантажем на території Харківської області з високою ймовірністю агресії з боку Росії", - сказав Цеголко.

  "Третій - допомога Луганську проходить через найближчий до місця пункт пропуску. Наші митники і прикордонники разом із представниками ОБСЄ зможуть просканувати вантаж на російсько-українському кордоні. Місія буде рухатися по території, яка є під контролем бойовиків, а після прибуття до Луганська розподіляти допомогу буде Червоний хрест", - сказав Цеголко.

  Прес-секретар Порошенка нагадав, що минулої п'ятниці Україна знаходилася на межі відкритого збройного вторгнення з боку Росії:

  "Під прикриттям так званих миротворців через наш кордон збиралися перейти не озброєні найманці, а регулярні частини збройних сил Росії. Президентові України вдалося зупинити пряме вторгнення із залученням світових лідерів і реагуванням оперативного штабу".

  Він також додав, що гуманітарні вантажі України, які спрямовуються до Луганська, не можуть доїхати до міста через те, що озброєні терористи не пропускають їх через контрольовану ними територію.
  Раніше повідомлялось про позицію Держдепу США відносно путінської "гуманітарки"
  Попередній матеріал
  РНБО не має інформації щодо розстрілу автобуса під Донецьком
  Наступний матеріал
  У Швейцарії через зсув поїзд зійшов з рейок
  Теги:
  Loading...