5.ua

У парламенті тривають консультації щодо євроінтеграційних законів [відео]

  Натепер у кабінеті спікера тривають консультації з питань ухвалення проблемних законів. На зустріч запросили голів парламентських фракцій та спецспецмісію Європарламенту – Пета Кокса та Олександра Квасневського. Єврочиновники прибули до Ради ще зранку. Напередодні народні обранці не змогли провести голосування за чотирма законопроектами, які дозволяють лікування засуджених за кордоном. Кінцевий термін, коли за них мають проголосувати – середа наступного тижня. За ніч опозиція обіцяла підготувати новий документ, який має влаштувати усі парламентські політичні сили.

  Володимир Рибак, голова Верховної Ради: «Керівників фракцій я запрошую зайти в кабінет голови Верховної Ради і ми продовжимо консультації. По підсумкам консультацій ми проінформуємо сесійну залу».

  Сергій Власенко, захисник Юлії Тимошенко: «Ми можемо з вами аналізувати будь-які зовнішні сигнали, зовнішні чинники, зовнішні фактори, але ми з вами повинні чітко розуміти одне-єдине – що все залежить від волі Віктора Януковича. … Ми завжди сподіваємося, навіть без надії, деколи».

  Володимир Макеєнко, народний депутат, Партія регіонів: «Місії – місіями, а явка в парламенті – явкою. Ви, мабуть, зранку бачили, яка явка сьогодні у парламенті. Це стосується всіх фракцій. Ну, вона не дуже велика. Якщо зараз ідуть переговори і пропрацьовується варіант – то по другому варіанту ми бачимо, що голосів нема». 

  Попередній матеріал
  Сорос дав мільйон доларів фонду допомоги Сирії
  Наступний матеріал
  На Рівненщині зафіксували ще 19 хворих на кір [відео]
  Теги:
  Loading...