5.ua

У Німеччині будуть лікувати 20 важкопоранених українських бійців

  Президент України Петро Порошенко повідомив, що під час його зустрічі з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель досягнута домовленість про лікування в ФРН за рахунок німецького уряду 20-ти важкопоранених українських військовослужбовців. Про це повідомляє прес-служба глави держави 1 вересня.


  Український президент також нагадав, що НАТО висловило готовність надати 50 найбільш постраждалим українським бійцям можливість протезування в країнах Євросоюзу.

  "Я хотів би Вас попросити, щоб у списку були ті, хто насправді потребує цього, щоб ми скористалися допомогою, яку нам дає Європейський Союз і НАТО і не втрачаючи часу відправили людей на лікування", - сказав президент, звертаючись до Ольги Богомолець, яку він сьогодні призначив своїм радником.

  Порошенко також повідомив, що підписав закон про спрощення реєстрації в Україні тих ліків, яких потребують учасники бойових дій на Сході.

  За його словами, також завтра представник президента у Верховній Раді внесе до парламенту законопроект, яким скасовується подвійне оподаткування благодійної допомоги.

  У свою чергу, Ольга Богомолець, ініціювала створення інформаційного ресурсу, метою якого має стати допомога сім'ям, які втратили годувальника.
  Попередній матеріал
  Прикордонники продовжують пошуки двох моряків затонулого катеру "Гриф"
  Наступний матеріал
  ДержНС вилучила в зоні АТО 16500 боєприпасів
  Loading...