Кібератака
Кібератака radiosvoboda.org

У НАТО анонсували передачу СБУ спецтехніки для протистояння кіберзагрозам

"Вам потрібні хороші знання, хороша техніка, правильна організація роботи. НАТО надає в цьому допомогу", – зазначив представник Альянсу

До кінця травня Служба безпеки України отримає в допомогу від НАТО спеціальне обладнання для протистояння кіберзагрозам. Про це повідомив заступник помічника генерального секретаря Північноатлантичного альянсу з питань нових викликів безпеці Джиммі Шеа, передає "Інтерфакс-Україна".

"Дозвольте також додати, що ми багато працюємо з Україною в області кіберзахисту… ми на етапі організації доставки його (обладнання – 5.UA) в Україну, воно вже придбано. Нам залишилося пройти деякі звичайні адміністративні формальності процедур імпорту/експорту, але ми сподіваємося, що зможемо зробити це дуже швидко. Наша мета полягає в тому, щоб до літа все було встановлено, протестовано і запущено", – анонсував він.

Шеа також нагадав про діючий трастовий фонд Україна-НАТО з питань кіберзахисту, який очолює Румунія. "У НАТО є відповідний трастовий фонд, який очолює Румунія, але донорами цього фонду є багато країн. Ми витратили понад 300 тис. євро, щоб допомогти МЗС України, а також допомогти українським спецслужбам у навчанні співробітників і поліпшенні обладнання для кращого виявлення і відбиття кібератак", – розповів Шеа.

Представник Альянсу наголосив, що для ефективного забезпечення кібернетичної безпеки важливими є і спеціальні знання, і обладнання: "У питанні протистояння кіберзагрозам потрібно і те, і інше. Вам потрібні навички, але з хорошим обладнанням ви можете значно підвищити свою ефективність в питанні виявлення кібератаки, забезпечення раннього попередження, запису інформації. Вам потрібні хороші знання, хороша техніка, правильна організація роботи. НАТО надає в цьому допомогу ".

Нагадаємо, в НАТО затвердили оновлений план із кіберзахисту та "дорожню карту" для кіберпростору.

Дивіться також фотогалерею на тему:

Вибух авто з полковником СБУ в Маріуполі: у поліції показали фото з місця інциденту

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У штабі АТО розведення сил в районі Станиці Луганської планують на 6 квітня
Наступний матеріал
В Україні значно зросли продажі легкових автомобілів
Loading...

Журналіст розповів про діяльність вбитого полковника СБУ

Грицак: У розслідуванні вбивства полковника СБУ вже маються "зачіпки"

Із загиблим полковником СБУ попрощалися у Маріуполі

Терористи РФ на Донбасі використовують заборонені у світі міни – СБУ

На Сумщині СБУ зняла з потягу кулеметника терористів "Кальміуса"

Армії Грузії та України мають разом рухатися до стандартів НАТО – міністр оборони Грузії