5.ua

У нас немає таких грошей на заставу, наша сім’я навіть 100 тисяч не назбирає – дружина Вишгородського міськголови

У Вишгороді збирається віче на підтримку міського голови, якого тримають під вартою

Сьогодні, 17 квітня, мешканці Вишгорода і місцеві депутати розпочали черговий мітинг у центрі міста. Біля міськради зібралося понад 200 людей. Громада планує збирати гроші для внесення застави для Олексія Момота. Про це повідомляє кореспондент 5.ua.  

Мітингарі мають намір о 18 годині влаштувати віче, на якому будуть обговорювати шляхи збору коштів для внесення застави в сумі 5 млн грн, які призначив суд.

Дружина міського голови Марина Момот розповіла, що в сім’ї немає необхідної суми: "У нас немає таких грошей на заставу, наша сім’я навіть 100 тисяч не назбирає", - розповіла вона кореспонденту 5.ua. Тож планується, що гроші на внесення застави у 5 млн грн збиратиме міська громада.

Разом з тим, місцеві депутати наполягають - обласна прокуратура повинна передати справу НАБУ. З їхніх слів, ця справа є підслідною Антикорупційному бюро. 

Як повідомляв 5.ua, сьогодні суд виніс рішення щодо запобіжного заходу Вишгородському міськголові. Олексій Момот має утримуватися під вартою або сплатити 5 млн грн застави. 

Міському голові Вишгорода, нагадаємо, закидають хабарництво. Сторона обвинувачення заявляє, що він вимагав 200 тисяч євро від компанії-забудовника, погрожуючи перешкоджанням у будівництві. Сам Момот укотре заявив – закиди сфабриковані.

Попередній матеріал
Посольство України в Польщі впровадило електронну чергу
Наступний матеріал
В Японії за три дні трапилось близько 400 землетрусів
Теги:
Loading...