5.ua

У МЗС висловили припущення, навіщо Меркель потрібен Медведчук

  Канцлер Німеччини Ангела Меркель зацікавлена в наданні одіозному українському політику Віктору Медведчуку офіційного статусу на переговорах з терористами щодо врегулювання ситуації на сході України, оскільки Європа виступає за виключно дипломатичне вирішення конфлікту.


  Про це на прес-конференції заявила перший заступник міністра закордонних справ України Наталія Галібаренко, коментуючи відповідну пропозицію канцлера.

  "Наша позиція в тому, щоб дати миру шанс, щоб у нас було моральне право апелювати до країн ЄС і сказати, що ми зробили все для діалогу", - заявила Галібаренко.

  "Ми зробили мирний план, ми його з усіма погодили, ми чесно виконували всі положення цього плану. Росія не реагує, порушує, не робить зі свого боку нічого. Тому у нас буде моральне право потім апелювати до європейської спільноти, до Сполучених Штатів. Це один момент", - наголосила вона.

  "Звичайно, я розумію логіку Ангели Меркель. ЄС дуже зацікавлений, щоб питання нашого конфлікту перейшло в дипломатичне русло і там залишалося, щоб не було військових дій", - сказала перший заступник міністра.

  "І якщо пан Медведчук може стати гарним переговорником, то вона, звичайно, буде відстоювати його кандидатуру. А що стосується нас, то нашу сторону зараз представляє Леонід Кучма", - сказала Галібаренко.

  Як відомо, Медведчук є кумом президента РФ Володимира Путіна
  Попередній матеріал
  Майбутнє усієї Європи вирішується нині в Україні - Порошенко
  Наступний матеріал
  Чехія готова прийняти на лікування українців зі Сходу
  Теги:
  Loading...