5.ua

У МВС розповіли іноземним дипломатам, як розслідують справу Чорновол [відео]

  Про таке повідомив закордонним послам начальник головного слідчого управління МВС Микола Чинчин. Нині під вартою перебувають 5-ро осіб, з одним із підозрюваних провели слідчий експеримент і встановили, що той бив Чорновол. У справі допитали понад півсотні свідків, призначили понад 20 експертиз і вилучили відеозаписи з усіх камер спостереження на дорозі, де стався інцидент. Слухали доповідь правоохоронця посли 5 країн – Сполучених Штатів, Німеччини, Фінляндії, Португалії та Іспанії. Присутніми були заступник глави представництва ЄС в Україні, а також українські дипломати.

  Микола Чинчин, начальник ГСУ МВС України: «Допитано більше 50 осіб, потерпіла, підозрювані. Зі свідчень одного з них випливає, що він безпосередньо наносив тілесні ушкодження потерпілій. Проведено слідчий експеримент, який підтверджує подію вчинення кримінального правопорушення».

  Джефрі Паєтт, посол США: «Основне завдання, яке стоїть перед керівництвом держави – це укріплення українського суспільства. Потрібно поглиблювати демократичні напрямки. Цей місяць – грудень – був не дуже добрим для української демократії».

   

  Попередній матеріал
  Бойко розповів як Київ і Москва переглядатимуть ціни на газ
  Наступний матеріал
  Одному з активістів херсонського євромайдану вибили вдома усі вікна
  Теги:
  Loading...