5.ua

У МВС просять західних журналістів "відкрити очі" своїм урядовцям на російський тероризм

  Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко закликав іноземних журналістів донести інформацію про російську зброю та найманців на сході України, щоб 16 липня уряди європейських країн зважилися на запровадження більш жорстких санкцій проти Росії.


  Заяву про це Геращенко заявив на прес-конференції 15 липня.

  "Я зараз звертаюся до іноземних журналістів, до всіх ЗМІ. Будь-ласка, просвіщайте народи ваших країн. Нехай вони тиснуть на ваших керівників, щоб завтра керівники 28 країн ЄС набралися сил і сміливості і сказали "ні" Путіну і ввели санкції, які можуть реально зупинити його, щоб він зрозумів, що протилежному випадку економіка Росії буде зруйнована і його чекає майбутнє Північної Кореї", - сказав Геращенко.

  Разом з тим він зазначив, що окремі європейські лідери зараз вагаються, оскільки не хочуть втратити вигоду від економічних зв'язків з РФ.

  "Фактично зараз лідери європейських країн стоять перед серйозним вибором: або вони підтримують європейські демократичні цінності, або вони піддадуться на тиск Путіна і власного фінансового лобі, яке в разі розриву економічних стосунків з Росією, зазнає багатомільйонних збитків. В цьому і полягає дилема, перед якою постали лідери таких країн ЄС як Англія, Франція та Німеччина", - зазначив Геращенко.

  Раніше повідомлялось, що ОБСЄ планує збільшення спостерігачів на Сході України.

  Також повідомлялось про засідання Європарламенту, на якому розглядатиметься ситуація в Україні.
  Попередній матеріал
  РНБО: авіаудар по Сніжному - спланована провокація
  Наступний матеріал
  В Донецьку терористи залякують дітей і готують їх до вивозу в Росію
  Loading...