Крим це Україна Фото МЗС України

У МінТОТ представили план державної політики щодо Криму

План заходів включає 17 завдань

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб презентувало План заходів, спрямованих на реалізацію деяких засад державної внутрішньої політики щодо тимчасово окупованої території Криму та міста Севастополь. Презентація відбулася під час круглого столу в міністерстві за участю представників громадських організацій та експертів, повідомляє "Укрінформ".

Заступник міністра Юсуф Куркчі заявив: "Влада працюватиме, аби зберегти зв'язки з громадянами. Головна мета плану – забезпечення дотримання прав і свобод громадян України, і головне – реінтеграція Криму і Севастополя".

Окрім того, експерт Українського незалежного центру політичних досліджень Юлія Тищенко зазначила, що це не стратегія, а лише план заходів щодо захисту гуманітарних та соціальних прав людини на території окупованого Росією Криму. Крім того, вони спрямовані на реінтеграцію окупованих територій і населення Криму в єдиний конституційний простір України.

Зауважимо, що план заходів включає 17 завдань, це, зокрема, розвиток контрольних пунктів в'їзду-виїзду на адмінмежі з Кримом, транспортної інфраструктури, вдосконалення системи соцзахисту українських політв'язнів у Росії і членів їх сімей, жертв репресій на півострові.

Крім цього, презентований план передбачає створення центрів надання адмінпослуг біля КПВВ у Херсонській області для українців, які проживають у Криму, а також забезпечення права на вільну освіту, в тому числі шляхом екстернатури і дистанційного навчання.

Як повідомляв 5.UA, 20 березня 2017 року Україна заборонила в'їзд європейським політикам, які відвідали окупований Крим.

Дивіться також фото за темою:

У Санкт-Петербурзі відбулась акція "Крим - це Україна!" – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Доньці Трампа виділили кабінет у Білому домі та допустять до секретної інформації
Наступний матеріал
Сьогодні в Україні різко потеплішає до +15, але ненадовго – синоптик
Loading...

Зникли двоє місцевих мешканців окупованої території Криму

Тука розповів, скільки українських підприємств перебуває під управлінням бойовиків

РФ почала військові навчання в анексованому Криму

Чубаров: Ми говоритимемо із кримчанами трьома мовами

У Криму спостерігається "різке погіршення ситуації з правами людини" – Amnesty International

Затримання в "буферній зоні": силовики РФ відпустили українських правозахисників