5.ua

У Мінюсті не виключають заборону Компартії - Петренко

  Заборону Компартії України не виключають у Мінюсті, якщо буде відповідне подання правоохоронних органів, заявив міністр юстиції Павло Петренко під час брифінгу у Кабінеті Міністрів.


  Наразі у відомстві чекають перевірки фактів причетності комуністів до сепаратизму та тероризму у східних регіонах держави.

  “Ми як Міністерство юстиції говоримо, що у нас немає партій, які мають певний імунітет. Якщо правоохоронними органами будуть надані відповідні матеріали перевірок щодо тієї чи іншої партії, в тому числі Комуністичної партії, які будуть засвідчувати наявність в їхніх діях ознак злочинів, пов`язаних з посяганням на територіальну цілісність, на національну безпеку, то Міністерство юстиції подасть невідкладно такі позови до судових установ”, - зазначив петренко.

  Нагадаємо, напередодні заборонити Компартію в Україні закликав спікер Олександр Турчинов. Так він відреагував на виступ з трибуни лідера Компартії Петра Симоненка. Той повторював тези російських ЗМІ, які дезінформують людей про події в Україні, зокрема, в Донецькій і Луганській області. Спікер не витримав і виключив Симоненку мікрофон.

  Тепер головний український комуніст погрожує подати в суд на Олександра Турчинова.
  Попередній матеріал
  Європа докладе усіх потрібних зусиль, щоб вибори в Україні відбулися - Штайнмайєр
  Наступний матеріал
  Більшість українців за кордоном імовірно не зможуть проголосувати на виборах - Томенко