5.ua

У Львові виявлено друкарню, що займалася очорненням одного з кандидатів у президенти

  У Львові незаконно друкували газету, спрямовану проти кандидата в президенти Петра Порошенка.


  Інформацію про виготовлення видання без будь-яких вихідних даних під назвою “Покращення по-новому” надав невідомий, зателефонувавши у виборчий штаб нардепа. На місце виїхала слідчо-оперативна група, яка провела санкціонований огляд приміщень друкарні. Під час перевірки виявили і вилучили більше п’яти тисяч примірників двох різних газет спрямованих на очорнення репутації кандидата в президенти.

  У прес-службі штабу Петра Порошенка заявляють, про те, що власник друкарні, де  виготовляли незаконні газети, є депутатом обласної ради й вважається близьким до оточення Віктора Медведчука. Нагадаємо, минулого тижня газети із дискредитуючими матеріалами без вихідних даних були виявлені і вилучені у одній з друкарень Тернополя.

  “Було виявлено дійсно газети. Однак даний зміст зараз вам сказати не можу, поки не буде проведена експертиза. Вісім пакетів поліетиленових опечатано , скріплено печатками, з понятими. Якого змісту газети зараз повідомити не можу. То буде виявлено в ході досудового розслідування”, - зазначила Уляна Мудра, слідчий Франківського РВ ГУ МВС України у Львівській області.
  Попередній матеріал
  Жінка вперше очолить Збройні сили ООН
  Наступний матеріал
  Начальника міліції Маріуполя прооперували, він у важкому стані