У Лондоні обговорюють шляхи подолання корупції

У Лондон відбувається 25-ті щорічні збори ради керівників Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР)

Високопосадовці з більш ніж 50 країн зібралися у британській столиці на Міжнародний антикорупційний саміт. Туди приїхала й українська делегація.

"Якщо ми хочемо боротися з тероризмом – ми маємо розуміти, що цього не може бути в умовах корумпованості та неефективного правосуддя. Ми повинні викорінити корупцію з уряду, бізнесу та навіть спорту. Перше, що ми повинні зробити – це домогтися повної прозорості. Дедалі більше і більше країн роблять відкритою інформацію про сплату податків та власників бізнесу. На цьому саміті ми хочемо з'ясувати – якими будуть наші подальші кроки у боротьбі з корупцією", – зазначив прем'єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон.

"Ми не маємо залишати корупції жодного шансу. Підкупність знищує країни так само, як екстремісти та терористичні організації, з якими ми боремося. Це – пандемія сучасності. Корупція та кримінальна активність призводять до торгівлі наркотиками, контрабанди, викрадення людей та тероризму. Люди вважають, що цю систему не зламати. Вони розгнівані і роздратованість лише зростає. Ми маємо об'єднати зусилля та побороти корупцію", – додав держсекретар США Джон Керрі.

Нагадаємо, робочий візит Президента Петра Порошенка до Великої Британії, який анонсувався на 11-12 травня, перенесено.

Попередній матеріал
Президент подав до Ради проект постанови про призначення Луценка генпрокурором
Наступний матеріал
Касько розповів про найбільші проблеми, які чекають на нового генпрокурора

Країни G7 спільно з ЄБРР виділять 85 млн євро на ліквідацію наслідків Чорнобильської катастрофи

Президент ЄБРР назвав умови за яких Україна отримає $1 млрд

Порошенко провів зустріч із главою ЄБРР у Давосі

ЄБРР надасть Україні кредит на закупівлю газу в Європі