Twitter / Андрій Дещиця

У Любліні зустрілись міністри оборони Литви, Польщі та України

Керівники оборонних відомств взяли участь у відкритті штабу "ЛитПолУкрбригади".

Про це повідомив у своєму Twitter екс-голова МЗС України, а нині – посол у Польщі Андрій Дещиця. Він написав: "В Любліні проходить зустріч міністрів оборони Литви, Польщі, України з нагоди початку діяльності ЛитПолУкр бригади". Окрім того, дипломат опублікував фото з церемонії відкриття штабу з’єднання.

За даними агенції "Укрінформ", участь в церемонії взяли міністри оборони України, Польщі та Литви Степан Полторак, Антоній Мацеревич та Юозас Олекас. До штабу бригади увійшли представники усіх трьох країн. На сьогодні бригадою керує офіцер з Польщі, його заступником є представник України, а начальником штабу буде представник Литви, повідомив Полторак, додавши, що на цих посадах відбуватиметься ротація.

За його словами, "ЛитПолУкрбриг" набуде повної бойової спроможності у 2017 році. Водночас, її участь у майбутньому в якості миротворчої місії на Донбасі не розглядається.

Раніше прес-служба Міноборони опублікувала фото прильоту української делегації.

/
/
/
/
/
/
/
/

Як повідомляв раніше 5.ua, сьогодні, 25 січня, міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак розпочав робочий візит до Республіки Польща. У складі спільної делегації Міністерства оборони України та Національної гвардії присутній командувач НГУ генерал-лейтенант Юрій Аллеров.

"ЛитПолУкрбриг" дозволить військовим із різних країн працювати в одному штабі, брати участь у спільних навчаннях, готуватися до спільних міжнародних місій та ділитися досвідом.

Попередній матеріал
В Ефіопії найсильніша за останні півстоліття засуха
Наступний матеріал
Саакашвілі і Жванецький заснували премію ім. Бабеля
Loading...

Перші навчання УкрПолЛитБриг відбудуться восени цього року - Міноборони Польщі

Міністри оборони України, Литви та Польщі підпишуть техугоду щодо "ЛитПолУкрбриг" - Міноборони

У понеділок в Любліні відкриється штаб-квартира польсько-литовсько-української бригади

На Західній Україні сформували нову гірсько-штурмову бригаду