У Києві відбулася репетиція параду до Дня Перемоги

  Репетиція театралізованого свята на честь Дня Перемоги відбулася на пагорбі поряд із монументом Батьківщина-Мати у Києві.

  До участі у святкуваннях залучили 8 тисяч людей - це здебільшого військовослужбовці та представники художніх колективів. На честь свята 9 травня буде запалено вічний вогонь слави біля музею Другої світової війни. Розпочнуться урочистості опівдні - біля музею відбудеться парад військовослужбовців Збройних сил в одностроях Радянської армії часів другої світової. Також реконструктори продемонструють зразки радянської та американської техніки, яка брала участь у війні.

  Олег Марцинів, режисер свята: "Буде велике театралізоване свято - "Ту славну весну не забути повік", вона складається з трьох основних епізодів. Церемонія запалення вогню слави, покладання гірлянди військової слави до меморіалу Героїв форсуванян Дніпра. Друга частина нашого дійства - це історичний парад. І третя частина нашого свята - це пісні Перемоги".

  Владислав Таранець, реконструктор: "К сожалению площадка не позволяет вместить все наши возможности которие есть, но тем немение 20 единиц техники зрители завтра смогут увидеть, посмотреть, это - такие славные варианты наших машин".


  Попередній матеріал
  Лутковська: Завадський потребує термінового лікування за межами СІЗО
  Наступний матеріал
  Заборона на будь-яку радянську символіку залишається в силі у Львові
  Теги: