У Києві відбулася репетиція параду до Дня Перемоги

  У центрі Києва відбулася репетиція параду до Дня Перемоги. Хрещатиком прокрокували майже три тисячі українських військових та делегації з Росії та Білорусі. Проїхалася і військова техніка часів війни.

  Бійці зі штандартами українських фронтів та вцілілими бойовими знаменами часів війни першими йдуть Хрещатиком. За ними їде раритетна військова техніка. Зокрема і танк Т-34 та реактивна система "Катюша".

  Військові у радянських одностроях піхоти, льотчиків, танкістів та моряків часів Другої Світової завершують  історичну частину параду.

  А далі йдуть вже сучасні військові. Більше ніж дві тисячі українських вояків усіх видів військ та різних силових структур. І не лише українських. У параді беруть участь і 130 білоруських курсантів. Приїхали гості й з Росії. Раніше 45 полк спецпризначення доводив свою боєздатність у Чечні та Грузії. А тепер має можливість прокрокувати Києвом. Спільною коробкою з українським Президентським полком. Є час і на власну програму.

  Парад 9-го травня триватиме трохи більше години.

  Присутній на репетиції міністр оборони поставив сьогодні учасникам параду "п`ять з мінусом".

  Найближчими днями відбудеться ще кілька репетицій. У цей час центр Києва перекриють. А сам парад розпочнеться 9 травня о 10 ранку. Окрім маршу військових на Хрещатику влаштують ще й виставку військової техніки, яка стоїть на озброєнні української армії, або виробляється в Україні.

  Олександр Аргат, Сергій Кондратьєв, 5 канал

  Попередній матеріал
  Причиною авіакатастрофи ТУ-154 могли стати невірні дані про погодні умови
  Наступний матеріал
  Корупційний скандал в італійському уряді
  Теги: