СБУ
СБУ foto

У Києві "кремлівські куратори" організовували "Збори" – СБУ завадила

За даними СБУ, "псевдозахід ініціювали та профінансували підконтрольні спецслужбам РФ особи"

Служба безпеки України спільно з Нацполіцією попередила проведення у Києві антиукраїнської акції, організованої на замовлення Кремля. Про це повідомляє прес-служба СБУ

Як з'ясували правоохоронці, російські спецслужби запланували проведення фейкової акції протесту від імені так званих "Зборів матерів учасників АТО".

"Псевдозахід ініціювали та профінансували підконтрольні спецслужбам РФ особи, які переховуються від українського правосуддя на території Росії", – наголосили у СБУ.

Також працівники відомства задокументували, що для "масовки" організатори найняли за 150 гривень майже двісті п’ятдесят пенсіонерів та студентів, які повинні були імітувати роль родичів учасників АТО.

Як зазначається у документі, "за задумом кремлівських кураторів, "Збори" повинні були створити підґрунтя для проведення масових акцій протесту та дестабілізації ситуації в нашій державі. При цьому жодного члена родини учасників антитерористичної серед "протестувальників" не було".

Як відзначили у прес-службі СБУ, завдяки діям правоохоронців чергова спроба створити "картинку" фейкового незадоволення українською владою для російських ЗМІ виявилися невдалою. 

Як інформував 5.UA, 8 вересня у Львові працівники СБУ завадили проведенню фейкової акції "матерів учасників АТО".

Дивіться також фотогалерею за темою: 

У Києві СБУ затримала агента спецслужб РФ – фото

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Чи спрацювали в Україні "теплі кредити" – "Час. Підсумки дня"
Наступний матеріал
Білий дім назвав дату зустрічі Трампа та Порошенка