У КС не виключають, що можуть розглянути питання ЧФ РФ

  Чи відповідає Конституції угода про подовження терміну перебування Чорноморского Флоту на території України? У Конституційному суді не виключають, що можуть розглянути це питання, але якщо буде відповідне подання.
  Про це заявив голова суду Андрій Стрижак. Для цього потрібно правильно взертатися до Конституціного суду, каже суддя. Андрій Стрижак нагадав, що до КС вже двічі зверталися з цього приводу - президент Віктор Ющенко і народні депутати. В обох випадках суд не розглядав ці питання, оскільки, за словами Стрижака, не було вказано практичну необхідність такого тлумачення.

  Андрій Стрижак, голова КС: "К сожалению, президент, его команда и народные депутаты, направив представления, не указали, почему в этом случае нужно толковать именно ту норму, какая практическая необходимость. Поэтому говорить о том, что КС отказался, или это неподведомственно – это нет, почитайте наши определения. Это чисто правовое решение, где сказано: хотите толковать, будьте любезны, укажите практическую необходимость".

  Попередній матеріал
  Расмуссен: Нова угода щодо ЧФ РФ не вплине на перспективи України приєднатися до НАТО
  Наступний матеріал
  Бакієв не має наміру повертатися до Киргизстану
  Теги: