У Криму розпочався дводенний саміт голів держав-учасниць країн СНД

  Дводенний неформальний саміт голів держав-учасниць країн СНД розпочався у Криму. Перший день провели у Лівадійському палаці під Ялтою.
  На запрошення Президента України Віктора Януковича прибули глави 5-ти держав: Росії, Білорусі, Казахстану, Азербайджану, Вірменії. Натомість не приїхали очільники Узбекистану, Таджикистану та Туркменістану. А ще напередодні відмовився брати участь у неформальному саміті виконувач обов`язків президента Молдови. Зустріч відбувалася у великій білій залі за зачиненими дверима. Глава України запропонував обговорити кілька тем.

  За результатами зустрічі у Лівадійському палаці глави держав підписали заяву. У ній йдеться про те, що президенти домовилися продовжити активну роботу над новою угодою про зону вільної торгівлі та розглянути цю тему на засіданні Ради глав держав СНД. Також учасники неформального саміту заявили про намір спільно створювати курортно-оздоровчі та лікувальні об`єкти в країнах Співдружності, будувати спортивні об`єкти в Україні та Росії. Зокрема йдеться про підготовку України до футбольного єврочемпіонату, що відбудеться у 2012 році, і про підготовку Росії до Олімпійських ігор у 2014-му в Сочі. Крім того, лідери 6-ти країн СНД домовилися провести в Києві у квітні наступного року міжнародну конференцію з питань подолання наслідків аварії на ЧАЕС.

  Попередній матеріал
  Перший день фестивалю "Країна мрій-2010"
  Наступний матеріал
  "Країна мрій-2010". День перший
  Теги: