Санкції проти РФ
Санкції проти РФ politeka.net

У Конгресі США пропонують запровадження нових санкцій проти РФ

  Нові обмежувальні заходи щодо Росії пропонують запровадити за порушення договору про контроль над озброєннями. Своїми агресивними діями Росія підриває стабільність у світі, переконаний конгресмен Ед Ройс

  Американські конгресмени пропонують удатися до нових обмежувальних заходів проти Російської Федерації. Відповідну ініціативу вніс на розгляд Конгресу США голова комітету з закордонних справ Палати представників Ед Ройс. Конгресмен пропонує поправку до закону про національну безпеку на 2018 рік, повідомляє видання DW.

  Він зокрема звинувачує Росію в порушенні договору про контроль над озброєннями, що, на думку Ройса, становить загрозу глобальній стабільності. Запропонована конгресменом поправка стосується підписаного ще Радянським Союзом зі США договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності від 1987 року, який, на його думку, Москва порушує. Під дію цієї угоди підпадають ракети дальністю від 500 до 5,5 тисяч кілометрів.

  Зазначається, що у заяві Ройса серед іншого зазначається, що порушення Росією умов договору становить "серйозну загрозу національним інтересам США". На його думку, це також ще один приклад того, як російська агресія підриває глобальну стабільність.

  У лютому 2017 року Пентагон звинуватив Росію в тому, що вона з порушенням угоди таємно розмістила нові крилаті ракети SSC-8 наземного базування.

  Попередній матеріал
  КМДА надасть тимчасове житло постраждалим внаслідок вибуху у столичному будинку
  Наступний матеріал
  Горе-батьки: У Запоріжжі затримали пару, яка продала новонароджену доньку за $7 тис.
  Loading...

  Білий дім: Сенат порушив процедуру, тож законопроекту нових санкцій проти РФ немає

  Сполучені Штати продовжать дію санкцій проти Росії - зустріч Президентів України та США

  Конгрес США відклав голосування за нові санкції проти РФ

  Сенат США ухвалив "космічну" поправку до санкцій проти РФ

  Сенат США проголосував за розширення санкцій проти РФ

  Сенатори США погодили законопроект про посилення санкцій проти РФ