5.ua

У Харкові зірвали показ "Відкритого доступу" [відео]

  Напердодні зранку керівництво кінотеатру, де спочатку планували показати фільм, повідомило про технічні проблеми і заборонили показ. Організаторам, таки вдалося знайти нове приміщення і о п`ятій вечора розпочався перегляд. Втім, за кілька хвилин до зали увірвалися правоохоронці. Мовляв, їм надійшло повідомлення про замінування.

  Наталія Соколенко, ініціатор показу документального кіно "Відкритий Доступ": "Ми запрошували людей прийти і подивитися "Відкритий Доступ" до кінотеатру Люмєр, і десь за дві хвилини до початку показу, хоча ми вже знали, що в нас є з тим проблеми. коли вже прийшли люди, зникло світло. У всьому кінотеатрі. Ми знайшли за допомогою наших друзів і показуємо в приміщенні Просвіти. Ми вдячні, що знайшлися такі люди, які нам змогли допомогти".

  Альманах "Відкритий доступ" показали уже в 20-ти містах України. І майже всюди були перешкоди. Так, у Черкасах шукали вибухівку, у Донецьку, Миколаєві, Трускавці і Севастополі вимикали світло, а у Сімферополі та Києві кидали димові шашки.  

   

  Попередній матеріал
  У ПР запевняють, що не відмовлялися від курсу на Європу [відео]
  Наступний матеріал
  Квасневський прогнозує перенесення асоціації України з ЄС на невизначений час
  Теги:
  Loading...