nnm.me

У Харкові міська влада не дозволила комуністам проводити марш

  У Харкові міська влада виступила проти проведення 27 вересня комуністами акції "Марш миру: ми проти війни!".


  Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 26 вересня, на засіданні погоджувальної комісії Харківського міськвиконкому, передає прес-служба міської ради.

  Згідно з повідомленням, члени комісії розглянули заявку міськкому КПУ про збір учасників ходи з 11:00 до 12:00 на вул. Сумській, біля Дзеркального струменя, подальшу ходу з 12:00 до 12:30 до пам'ятника Леніну на пл. Свободи і проведення там мітингу з 12:30 до 13:30. Орієнтовна кількість учасників акції, згідно із заявкою, мала скласти до 1,5 тис. чоловік.

  Як зазначив голова комісії, заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, управління СБУ в Харківській області отримало в своє розпорядження свідчення про те, що мирний марш комуністів буде використаний неконструктивними силами для створення різних конфліктів. Він підкреслив, що в Харкові ситуація умисно розхитується.

  "Мирний марш хочуть використати по-екстремістськи налаштовані громадські організації для дестабілізації ситуації в Харкові. В інтернеті є відповідні звернення їхніх представників, тому під час маршу можуть бути великі проблеми і неприємності, де комуністів використають як щит. Нам же важливий мир і спокій у місті, і наша задача як міської влади їх зберегти. Тому ми не можемо погодитися на проведення цієї акції. Загалом, я вважаю, що неконструктивним силам треба дати жорстку відсіч, і прошу правоохоронні органи не стояти осторонь. В Харкові мають бути мир, спокій і благополуччя", - заявив він.

  Представники міліції також вважають, що проведення таких масових заходів через ситуацію, що склалася в Україні, і близькості регіону до зони проведення АТО може мати негативні наслідки, оскільки часто такі зібрання громадян супроводжуються провокаціями і закінчуються бійками.
  Попередній матеріал
  Караджича вимагають засудити довічно
  Наступний матеріал
  Закон про люстрацію передали на підпис Президентові
  Теги:
  Loading...