У Харкові 25 травня можна буде провести будь-які мирні мітинги

  Ніякої заборони на проведення масових акцій у Харкові в день виборів президента України, 25 травня, не буде. Про це у четвер, 22 травня, заявив на прес-конференції голова Харківської ОДА Ігор Балута.


  "Облдержадміністрація не ініціюватиме заборону на проведення 25 травня масових акцій на площі Свободи в Харкові, в цьому немає необхідності", – повідомив губернатор Харківської області.

  Він наголосив, що це стосується проведення законних акцій.

  "Якщо захід у рамках закону і люди не вдягатимуть балаклави, не матимуть палиць і зброї, то вони можуть висловлювати свою точку зору",  – додав Балута.

  Зазначається, що закуплені нові камери для відеоспостереження на площі, зокрема, поблизу пам'ятника Леніну (аби вчасно реагувати на порушення громадського спокою).

  Також стало відомо, що представники кількох харківських проросійських організацій в Інтернеті закликали земляків не брати участь у президентських виборах. Натомість їх просять зібратися на акцію протесту на площі Свободи.

  За словами начальника ГУ МВСУ у Харківській області Анатолія Дмитрієва, забезпечувати порядок у день виборів будуть 3,9 тис. правоохоронців, включаючи направлених із інших областей.

  Нагадаємо, на Харківщині зареєстровано понад два млн виборців.
  Попередній матеріал
  На Одещині затримано ще одного інструктора-вербувальника бойовиків для Сходу України
  Наступний матеріал
  Терористи викрали на Донбасі 15 інкасаторських авто