5.ua

У фракціях ПР і КПУ не поспішають повертатися до Конституції 2004 року [відео]

   

  Нова парламентська більшість, яку анонсували в опозиції - досі під питанням. Ситуацію ускладнює тиск на регіоналів, який посилився після того, як в раду проти ночі завітав до своєї фракції президент. кажуть в опозиції.

  Віталій Кличко, «УДАР»: «Дуже великий тиск. фізичний тиск. тиск на оточення депутатів. ми спілкуємося з ними, непросте завдання, але в персональних розмовах вони підтримують. Ну побачимо, вдасться чи ні сформувати нову більшість - зможемо подивитися завтра, але в приватних розмовах депутати погоджуються, що це єдиний варіант виходу із кризи».

  Якщо і вийдуть - то лише через тиск, але -  іншого походження, відповідає лідер регіоналів.

  Олександр Єфремов, ПР: «Есть точка зрения отдельных депутатов, которые находятся в западных областях, идет давление на их семьи, на детей на женщин..это не совсем честный подход, когда родителям на ворота вешают венки и идет запугивание детей в детских садиках».

  Залякують - та не тих, каже позафракційний екс-спікер: у раді знову гуляє інформація, що депутатів готуються позбавляти мандатів.

  Володимир Литвин, позафракційний: «Сьогодні знову є інформація, що ряд депутатів можуть позбавити мандатів, я думаю що треба захищати депутатів і треба щоб працювала ВР. давайте розпочнемо роботу з розгляду політичної ситуації в країні».

  Опозиція  і низка позафракційних наполягають, аби сесію розпочали з повернення до Конституції 2004 року - яку похапцем змінили у 2010-ому.

  Арсеній Яценюк: «Прибрати від президента диктаторські повноваження!»

  Віталій Кличко: «Негайно!!!»

  Пропрезидентські - не поспішають. Лідер регіоналів заговорив про референдум, комуністи узагалі пропонують скасувати посаду президента. не тепер - колись. домовлятися у кабінеті спікера - уже не йдуть: ревнощі до закритого процесу.

  В опозиції нагадують провладним силам про спалені ночами машини і продовження викрадань людей. Нагадують і про відповідальність.

  Олег Тягнибок: «Граєтеся з вогнем товариство».

  Арсеній Яценюк: «На цьому фоні закликаємо владу усунутися від покриття бандитів, як і полюють на мирних протестантів».

  В раді знову з’явився проект про амністію затриманим, який не передбачає обмінних вимог до демонстрантів. Продовжують говорити про можливу заміну спікера.

  Віталій Кличко: «Не виключаю і новий склад кабміну».

  Нового складу кабміну від президента - поки не отримували, запевняє спікер. Решта - рахують голоси.

  Олександр Єфремов: «По моей информации последний подписавшийся бил 191.. до 226 далеко».

  Ольга Сніцарчук, Юрій Усік, Ян Доброносов, «5 канал».

  Попередній матеріал
  5 активістам Євромайдану суд змінив запобіжний захід на домашній арешт
  Наступний матеріал
  У Києві з'явився пам'ятник «Золотому унітазу» [відео]
  Теги:
  Loading...