У БЮТі заявляють про підкуп депутатів, щоб уникнути звільнення Стельмаха

  За чутками в Парламент занесли валізи з грошима, аби вмовити народних обранців не голосувати за звільнення голови правління Нацбанку Володимира Стельмаха. Про це сьогодні повідомив журналістам народний депутат від Блоку Юлії Тимошенко Віталій Чудновський.

  За його словами, депутатам від Партії регіонів принесли близько ста мільйонів доларів США посередники, що мають відношення до Дмитра Фірташа - співвласника "РосУкрЕнерго" і віднедавна банку "Надра".

  Саме ця фінансова структура, як минулого тижня повідомила Юлія Тимошенко, отримала від правління Нацбанку понад 7 мільярдів гривень і конвертувала їх у долари США за заниженим курсом, щоб заробити на новому валютному стрибку. Того ж минулого тижня Партія регіонів зареєструвала законопроект з вимогою до Парламенту звільнити Володимира Стельмаха. Сьогодні ж регіонали підтвердили, що не мають наміру відмовлятися від своєї вимоги щодо відправлення у відставку голови правління НБУ і відкинули звинувачення БЮТівців.

  Віталій Чудновський, народний депутат, БЮТ: "Фирташ заплатил фантастическую сумму, порядка 100 миллионов долларов руководству другой фракции, в частности, Партии регионов, чтобы они не голосовали. Поэтому завтрашнее голосование, насколько оно будет результативно, покажет, насколько правдивы эти слухи и какое для них вообще есть основание".

  Михайло Чечетов, народний депутат, Партія регіонів: "Денег в Украине просто не хватит, чтобы купить Партию регионов. Это смешно. Кого вы хотите купить? Ахметова? Колесникова? Это ж не та партия, которую можно купить. Это просто глупости, да и все. У Партии регионов есть железная позиция, что за ситуацию в стране и на валютном рынке отвечают, прежде всего, глава правительства и глава НБУ".

  Попередній матеріал
  У Секретаріаті вважають Сороса причетним до фінансових негараздів в Україні
  Наступний матеріал
  Показники активності на світових біржах продовжують падати
  Теги:
  Loading...