Артур Герасимов
Артур Герасимов ukr.media

У БПП вимагають перевірити газовий контракт із Росією на корупцію та держзраду

"Це зрада національних інтересів України, яка мало не знищила країну", – наголосив на засіданні Погоджувальної ради глава фракції Артур Герасимов

Розібратися з газовим контрактом, який підписала з Росією у 2009 році тодішній прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, закликають антикорупційні органи у "Блоці Петра Порошенка", передає "5 канал". Про це голова фракції політичної сили у Верховній Раді Артур Герасимов заявив під час засідання Погоджувальної ради керівників фракцій та голів комітетів ВРУ. За його словами, у документі є корупційна складова і навіть державна зрада.

Сама Юлія Тимошенко такі закиди колеги спростовує. Стверджує, що той контракт був типовим для всіх європейських країн, які купували російський газ. Принцип "бери або плати" на Заході почали скасовувати у 2011 році. Україна це зробила лише тепер. А звинувачення у її бік Тимошенко назвала спробою знищити її політичну силу.

"Підписаний контракт – це не просто злочин проти українського народу, це зрада національних інтересів України, яка мало не знищила країну… Ми вимагаємо, щоб незалежні новостворені антикорупційні органи – Національне антикорупційне бюро, Спеціалізована антикорупційна прокуратура – негайно і публічно почали розбиратися в ситуації і протягом двох тижнів поінформували парламент про результати. Ми закликаємо комітети Верховної Ради з нацбезпеки та оборони, антикорупційний комітет – негайно викликати колишнього прем'єр-міністра Юлію Тимошенко і розглянути питання державної зради і корупційної складової газового контракту 2009 року", – зазначив глава фракції БПП.

Читайте також: Згідно рішення Стокгольмського арбітражу ціна на російський газ буде переглянута з 2014 року – Коболєв

Попередній матеріал
Засідання суду у справі Єфремова - завершено
Наступний матеріал
Судове засідання у справі про вбивства людей під час Євромайдану - завершено
Loading...