Тимошенко звинуватила 5 губернаторів у саботажі і пригрозила звільненням

  Розповісти про зустріч у президента - у ці хвилини має прем`єр-міністр Юлія Тимошенко. Вона скликає прес-конференцію. Із Банкової вона повернулася до урядового засідання. Юлія Тимошенко викликала на килим губернаторів чотирьох областей та губернатора Криму.
  Керівники Запорізької, Волинської, Миколаївської, Херсонської областей, та Кримської Автономії - на думку прем`єра - найгірше долають інфляцію і не виконують план погашення боргів з зарплат. Прем`єр звинувачує їх у неприхованому саботажі та дискредитації Кабміну і пригрозила звільненням. У Президента - такі претензії вважають необґрунтованими. Про це заявив представник глави держави у Кабінеті міністрів Олександр Шлапак.

  Олександр Шлапак, постійний представник Президента у Кабміні: "Ми не бачили документів, я хочу ще раз підкреслити, не роздавали ні міністрам ні нам жодних документів в яких би викладалися претензії конкретні до цих людей і ми не бачили проекту рішення тоді б ми з вами говорили про більш предметні речі, я допускаю, що наше засідання закінчиться ти що звернуть увагу на конкретних голів місцевих адміністрацій на те що там треба попрацювати краще в цьому напрямку".
  Попередній матеріал
  Кількість жертв епідемії ентеровірусу в Китаї сягла вже 40 осіб
  Наступний матеріал
  Через війну в Іраку Джордж Буш кинув грати в гольф
  Теги:
  Loading...