5.ua

Тимошенко згодна на часткове помилування, ЄС – ні [відео]

  Водночас, лідер свободівців Олег Тягнибок звинуватив владу у навмисному затягуванні вирішення питання Тимошенко.

  Арсеній Яценюк, лідер фракції ВО «Батьківщина»: «Навіть якщо би вона сама на це погодилась, то на це не погоджується Європейський союз. Тому що ключова вимога Європейського союзу – це зупинка політичних переслідувань. Не перерва в політичних переслідуваннях, а зупинка політичних переслідувань. І тому це вже зараз не залежить від її волі».

  Олег Тягнибок, лідер фракції ВО «Свобода»: «Зараз таке відчуття, що Янукович і Партія регіонів разом з комуністами – вони просто тягнуть час. І, як ми сьогодні відчули на зустрічі з європейськими партнерами, вони це вже також відчувають».

  Карл Більдт та Радослав Сікорський говорили з лідерами української опозиції за зачиненими дверима приблизно пів години. Опозиціонери поскаржилися європейським чиновникам, що українська влада намагається перекласти всю відповідальність за долю екс-прем'єрки на депутатів, хоча вирішення цього питання залежить від політичної волі Президента. До Віктора Януковича європейські гості вирушили одразу після зустрічі з опозиціонерами.  

  Попередній матеріал
  Одіозний голова Росспоживнагляду не збирається йти у відставку
  Наступний матеріал
  Регіонали хочуть розглянути закон про лікування в’язнів у четвер (оновлено) [відео]