5.ua

Тимошенко заробила 180 тис. гривень, знаходячись у в’язниці

  Юлія Тимошенко, відбуваючи покарання у в'язниці, за минулий рік заробила 180 тисяч гривень.  Про це йдеться у декларації про доходи, яку вона, як кандидат у президенти подала до ЦВК.

  Лідерка “Батьківщини” пояснила - вона фізично не отримувала заробітну плату за керування партією, але гроші таки нараховувались. Також вона вказала, що володіє лише квартирою майже у 60 квадратних метрів. Іншого майна (згідно з декларацією) в Тимошенко немає, так само як і заощаджень. Натомість у документі не вказані доходи Олександра Тимошенко – чоловіка екс-прем’єрки. За словами самої Юлії Тимошенко, такі дії цілком відповідають закону. 

  “В моїй декларації дійсно не вказані доходи чоловіка, але це є наслідок досить неоднозначного закону, який регламентує формування і заповнення декларації. Закон передбачає, що в декларацію можуть бути внесені тільки ті члени родини, які вели спільне господарство з кандидатом в президенти. Ви добре знаєте, що знаходячись в 2013 році  у в’язниці я не могла вести спільне господарство зі своїм чоловіком . Він був в Чехії а я у в’язниці”, - зазначила Тимошенко.

  Раніше повідомлялося, що свою декларацію про доходи подав і чинний прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

  Попередній матеріал
  За три роки війни у Сирії загинули 150 тисяч людей – правозахисники
  Наступний матеріал
  В Німеччині пасажир літака взяв у заручники стюардесу
  Теги:
  Loading...