Тимошенко заявляє про терор СБУ проти Турчинова

  Олександра Турчинова розшукує Служба безпеки України. В СБУ мають намір вручити йому повістку. Про це заявив чільник відомства Валерій Хорошковський.

  Натомість розшук колишнього першого віце-прем`єра  голова всеукраїнського об`єднання Батьківщина Юлія Тимошенко називає терором з боку СБУ.
   
  Юлія Тимошенко, голова ВО "Батьківщина": "Саме зараз почався по суті терор сулжби безпеки України проти Турчинова //Тому що вже сьогодні сбу направила запрошення Турчинову в сбу, розшукують його, тероризують в тому числі і людей, які біля нього живуть і працюють".

  Валерій Хорошковський, голова СБУ: "Викликати пана Турчинова на додаткове спілкування із слідчим на сьогоднішній день результату не дають. Тому наші оперативні співробітники, для того щоб саме вручити повістку, мають об"їжжати абсолютно всі міста-помешкання де може знаходитися пан Турчинов// Так що жодного питання з точки зору терору взагалі не існує//Якщо пан Турчинов хай ще раз скаже де він фізично існує. Просто спокійно йому цю повістку передадуть".

  Попередній матеріал
  З 18:20 на "5 каналі" - телемарафон-реквієм "Ціна журналістського життя"
  Наступний матеріал
  Фрагменти телемарафону-реквієму "Ціна журналістського життя" [відео]
  Теги: