Тимошенко та Ющенко висловились щодо відставки Яценюка

  Останній цвях у демократичну коаліцію. Так відреагувала Юлія Тимошенко на відставку спікера. Утім, прем`єр наголосила, її політсила не здається і далі шукатиме можливості відновлення коаліції у парламенті. Це може статися як у попередньому форматі, так і з допомогою блоку Литвина.

  Оскільки за звільнення спікера голосували кілька депутатів з НУНСу - то без прямого втручання Президента тут не обійшлося, - каже прем`єр.

  Юлія Тимошенко, прем`єр-міністр України: "І абсолютно очевидно сьогодні для всіх політиків, що без прямого доручення Президента таке звільнення голови Верховної Ради відбутися точно не могло. Я думаю, що не потрібно шукати слесарів і сантехніків в Секретаріаті Президента. І шукати штучно винних. Безпосередню відповідальність за звільнення Яценюка несе безпосередньо Президент".

  Президент у відповідь заявив, що не коментуватиме думку Юлії Тимошенко, бо він її не поважає. Відставку голови Верховної Ради Віктор Ющенко розцінив негативно - як фактор, який дестабілізує політичну ситуацію. Глава держави також висловив довіру Арсенію Яценюку. Заява Президента пролунала на загальнонаціональній антикризовій нараді.

  Віктор Ющенко, Президент України: "Рішення, яке зроблено в Парламенті, - це рішення, яке проти стабілізації. Добре розуміючи, що голова Верховної Ради написав заяву в свій час, виконуючи коаліційну угоду, яка передбачала - якщо коаліція розпадається - Голова Верховної Ради іде у відставку, прем`єр-міністр іде у відставку - очищують поле для других конфігурацій і хай далі працює інститут всесь цей. Очевидно, Юлія Володимирівна, говорячи ту фразу, думала про себе - не про країну, чи не про парламент, чи навіть не відповідь на те - чому воно відбулося".

  Попередній матеріал
  ЦИК: Реестр избирателей позволит голосовать в любом удобном месте
  Наступний матеріал
  Москаль позивається до Наливайченка
  Теги:
  Loading...