Тимошенко пропонує перейменувати СП на "Палату №6" (РЕПОРТАЖ)

  Власну версію того, як провела останні сім днів Юлія Тимошенко, виклала сама глава Уряду. Вона не була на Сардинії і не вела таємних перемов із російськими чільниками, а лише поліпшувала здоров`я під час відпустки за власний рахунок. Днями у Секретаріаті Президента заявили, що нібито мають докази державної зради Тимошенко, а ще політичної корупції та кулуарних домовленостей із Росією про підтримку її кандидатури на майбутніх президентських виборах.
  Сліди сардинської засмаги намагаються розгледіти журналісти на обличчі Юлії Тимошенко. Звинувачення у державній зраді та змові із Росією, яку чинна прем’єр нібито затівала на середземноморському острові із низкою колишніх українських високопосадовців, днями пролунали із Секретаріату Президента. Докази заступник Віктора Балоги Андрій Кислинський  обіцяв передати до Генеральної прокуратури. Але й на третій день сенсаційних паперів там не дочекалися.

  Тетяна Корнякова, заступник Генерального прокурора України: "До нас звернень ніяких не надходило. Буде звернення - будем розбиратися".

  Журналіст: "А як ви взагалі розцінюєте такі заяви?"

  Тетяна Корнякова, заступник Генерального прокурора України: "Ви знаєте, на мій погляд, ну як людини, да, я не знаю, що навіть можна сказати... Я не знаю, в якій розвиненій країні світу такі заяви були б можливі!"

  Відмовчується і постійний представник Віктора Ющенка в Уяді. Олександр Шлапак не знає, коли докази зради Тимошенко передадуть правоохоронцям і чи передадуть узагалі.

  Олександр Шлапак, постійний представник Президента у Кабінеті Міністрів: "Я не готовий відповідати на ці питання, просто не знаю цю тему. Ведіть розмову із тими, хто займається цією темою".

  Журналіст: "А хто займається?"

  Олександр Шлапак, постійний представник Президента у Кабінеті Міністрів: "Керівник Секретаріату і пан Кислинський".

  Одним із доказів на користь змови чинного прем’єра із Росією на Банковій назвали мовчання Тимошенко під час воєнних подій у Грузії. Мовляв, так вона опосередковано підтримала дії Москви. Глава Уряду протестує - позиція Тбілісі їй ближча. На підтвердження спрямовує до Грузії понад 60 мільйонів гривень допомоги на відбудову зруйнованих осель, оздоровлення дітей та гасіння пожеж. А Секретаріату Президента радить найняти гарного столяра, а ще - звертатися за роз’ясненнями до сардин.

  Зберігає мовчанку і глава держави. Напередодні Віктор Ющенко зустрічався із потенційною зрадницею на засіданні Ради національної безпеки та оборони. Але офіційних коментарів із цього приводу Президент не дає.

  Ольга Кошеленко, Володимир Леонов та Олексій Тищенко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (8.60Мб)
  Попередній матеріал
  Велосипедисти з Ужгорода проїхали від Говерли до Ай-Петрі
  Наступний матеріал
  У вересні в столичному метро запроваджують нові безконтактні картки
  Теги:
  Loading...