5.ua

Тимошенко погодилася лікуватися в Німеччині [відео]

  Прохання про помилування Юлії Тимошенко подали президенту спостерігачі від Європарламенту Пет Кокс та Олександр Квасневський.

  Про це журналістам повідомив адвокат колишньої прем’єрки. Сергій Власенко додав - його підзахисна, тим часом, погодилася поїхати на лікування до Німеччини, як їй запропонували європарламентарі. Причини згоди Тимошенко виклала у своєму листі. Вона підкреслила - емігрувати або ставати політичною втікачкою не планує. І претензій до українських лікарів не має. На закордонне лікування, пояснює опозиціонерка, зважилась - щоби зняти напругу напередодні українсько-європейського саміту.  

  Сергій Власенко, захисник Юлії Тимошенко: «Пет Кокс та Олександр Кваснєвський передали мені пропозицію стосовно виїзду в Німеччину на лікування. я публічно приймаю цю пропозицію. мій можливий виїзд до Німеччини не є еміграцією. Я ніколи і ніде не проситиму політичного притулку, я боролася, борюся і боротимуся за свою повну правову реабілітацію а також зняття з мене всіх абсурдних від а до я сфальшованих звинувачень». 

  Попередній матеріал
  ГПУ: Посадовцям заводу «Стирол» загрожує до 8 років ув’язнення
  Наступний матеріал
  Нідерланди судитимуться з РФ задля визволення активістів «Ґрінпіс»