Тимошенко: Переговори зірвав Янукович (заява повністю, ВІДЕО)

  Остання політична сенсація. Широкої коаліції не буде. Прем`єр-міністр у телезверенні цього вечора заявила, що переговори про мегабо`єднання Партії Регіонів та БЮТу зірвав Віктор Янукович.

  Вона пояснила, що простягнула руку опоненту через кризу - якомога ширша коаліція гарантувала б загоджену боротьбу з економічними проблемами. 

  Каменем спотикання стало питання про вік. За словами Тимошенко, лідер біло-блакитних вимагав ухвалення закону, за яким кандидатові у Президенти має бути не менше 50 років.

  Юлія Тимошенко також спростувала, що в обговорюваних регіоналами змінах до Конституції йшлося про низку недемократичних норм.

  Юлія Тимошенко, прем`єр-міністр України: "Мова не йшла ані продовження повноважень Парламенту, ані про однозначне обрання Президента в парламенті, ані про будь-які заходи щодо обмежень свободи слова. Проти подібних змін категорично і відразу виступила наша політична сила, а так само і Блок Литвина, і Блок НУ-НС. Про це я публічно заявила на передачі Свобода слова ще 19 грудня 2008 року, коли перший раз був зруйнований переговорний процес".

  Прем`єр також заявила про свій намір балотуватися у Президенти. А вже після виборів - заявила Юлія Тимошенко - Конституція буде змінена.

  Завантажити відео (24 мб)

  Попередній матеріал
  Тіла вже 5 пасажирів Airbus витягли з океану
  Наступний матеріал
  Знайдено вже 6 тіл пасажирів Airbus, що зник над Атлантикою
  Теги:
  Loading...