Тимошенко оскаржить рішення РНБО, що може стосуватися "РосУкрЕнерго"

  Юлія Тимошенко оскаржить в суді рішення Ради національної безпеки і оборони, якщо воно передбачатиме поновлення діяльності компанії "РосУкрЕнерго" на газовому ринку України. Про це Прем`єр-міністр заявила на брифінгу, який провела під стінами Секретаріату Президента, де і тривало засідання РНБО.

  За її словами, у проекті документа, який роздали учасникам Ради нацбезпеки й оборони, цитата "немає жодного слова правди і через слово повертаються корупційні оборудки "РосУкрЕнерго". На думку голови Уряду, РНБО примушує Кабінет міністрів повернути компанії-посереднику 11 мільярдів кубометрів газу і тим самим підвищити ціну на блакитне паливо для населення та промислових споживачів. Таке рішення спрямоване на руйнування енергетичної безпеки України, переконана Юлія Тимошенко.

  Юлія Тимошенко, Прем`єр-міністр України: "Насправді, сьогодні була зроблена спроба і зараз вона продовжується – зруйнувати всі попередні угоди між НАК "Нафтогаз України" і "Газпромом" і повернутися до тіньових посередників "РосУкрЕнерго". На всяк випадок хочу вам сказати: 11 мільйонів кубометрів газу, які державне підприємство НАК "Нафтогаз України" і вся Україна отримали по пільговій ціні 153,9 – зараз рішенням РНБО хочуть повернути приватній структурі "РосУкрЕнерго", на чому хочуть заробити мінімум 4 мільярди доларів".

  Попередній матеріал
  Нафтовий танкер загорівся у порту міста Дубаї
  Наступний матеріал
  Черновецькому заборонили робити лікування платним
  Теги:
  Loading...