Тимошенко непокоїть ситуація з коаліцією, Ющенко стверджує - все гаразд

  Занепокоєння ситуацією в Парламенті висловила Юлія Тимошенко. Прем`єрка зазначила, що відтепер політичні процеси в країні є непрогнозованими. Натомість, Президент Віктор Ющенко впевнений - коаліція не припинить своє існування через двох депутатів, які залишили її лави.
  На його думку, такий учинок цих народних обранців більше стосується відносин всередині фракцій, до яких належать нардепи. І не є підставою для розгляду питання про долю парламентської більшості.

  Юлія Тимошенко, Прем`єр-міністр України: "Мені страшно тому, що боротьба політична входить в такий етап. Я не знаю, чесно кажучи,  і спрогнозувати дуже  важко - коли і як будуть проходити чергові вибори. Але в той же час, я хотіла би, щоб ми незважаючи на всі політичні шторми, незважаючи на іноді дуже непривабливі речі, які відбуваються у владі все ж таки змогли робити кроки до об`єднання інтелектуального потенціалу країни".

  Віктор Ющенко, Президент України: "Твердо можу сказати, що до історії коаліції це ніякого відношення не має. Це не є сьогодні правовову підставою говорити про розпад коаліції. Скоріше всього це запитання до фракції до політики прийняття відповідних механізмів рішень по тому чи по іншому питанню. Другими словами, коли відбуваються такі процеси - скоріше всього це процес який пов`язаний з тим щоби народні депутати хотіли бачити скоріше більш чільну взаємопогоджену спільну політику по тих чи по інших питаннях".
  Попередній матеріал
  Вибух у Шрі-Ланці - щонайменше 21 людина загинула
  Наступний матеріал
  "Нафтогаз" просить столичну владу зменшити споживання газу у місті
  Теги: