Тимошенко надали для ознайомлення 17 томів кримінальної справи

  17 томів кримінальної справи - надали для ознайомлення Юлії Тимошенко у Генпрокуратурі. Про це вона сама розповіла журналістам. Її сьогоднішній допит тривав більше чотирьох годин.

  Генпрокуратура закидає Юлії Тимошенко нецільове використання 380 мільйонів євро, які Україна отримала від продажу Кіотських квот на викид парникових газів. Тимошенко стверджує, що частина цих коштів пішла на погашення боргів із виплати пенсій. Слідчі Генпрокуратури заявляють, що ці гроші  були витрачені на поточні видатки держбюджету.

  Олександр Калифицький: "Тимошенко дает недостоверную информацию в СМИ по поводу того, что средства по Киотскому протоколу шли на выплату пенсий. Это не так, я готов вам предоставить постановление. И пусть хоть кто-то из вас найдет здесь слово пенсия".

  Сергій Горбатюк, слідчий ГСУ ГПУ: "Пенсии выплачиваются не Кабинетом министров Украины - пенсии выплачиваются Пенсионным фондом. А Кабинет министров осуществляет текущие расходы бюджета, на которые и были потрачены указанные средства Киотского протокола".
   

  Попередній матеріал
  Відбулись чергові матчі регулярного чемпіонату НХЛ
  Наступний матеріал
  Зменшилася кількість хворих на грип та ГРВІ
  Теги: