Тимошенко: БЮТ спрямовує всі сили на відновлення демократичної коаліції

  Будь-якою ціною відновити демократичну коаліцію намагатиметься Юлія Тимошенко. Про жоден інший формат більшості не може йтися, але є винятки. Це коли Президент розпускатиме Раду для нових виборів. Тоді, каже Тимошенко, вона буде змушена шукати інших союзників.
  Юлія Тимошенко, Прем`єр-міністр України: "Поки ми не завершими, і усі сили не спрямуємо на те, щоб відновити демократичну коаліцію, ні про який інший формат більшості мова не йде. І хотілося б, щоб усі союзи були плідними. Ми працюємо над тим, щоб будь-яким чином заманити президента назад у коаліцію, і разом з Литвиним ми з ранку до вечора цим займаємось. Якщо не вдастся, то ми будемо думати про вимушені союзи, але не допустити дострокових виборів, бо я не хотіла б, щоб попри дивні кроки нашої україни, зникла ідеологічна більшість у парламенті, що зараз існує".

  Крім того, Юлія Тимошенко повідомила, що вона отримала особисту згоду від Володимира Литвина на формування коаліції трьох. Для створення такої більшості - ніхто у цих трьох фракціях не бачить перепон, крім провокаторів, - каже Тимошенко.
  Попередній матеріал
  Фінляндія у жалобі за загиблими під час учорашньої стрілянини у коледжі
  Наступний матеріал
  У Мексиці автобус зіткнувся зі слоном - є жертви
  Теги:
  Loading...